نسخه اصلاح شدهٔ «احمدی‌نژاد بدون روتوش»

فایل اصلاح شده‌ی «احمدی‌نژاد بدون روتوش» با حجمی بسیار کم و کیفیت بهتر و اصلاح برخی موارد منتشر شد. این فایل با حجم ۲.۱ مگابایت از هم اکنون قابل دریافت است. لطفا نسخه‌ی جدید را برای انتشار و اطلاع‌رسانی استفاده نمایید.

بدون روتوش/

post-image2نسخه‌ی اصلاح شده‌ی «احمدی‌نژاد بدون روتوش» با حجمی بسیار کم و کیفیت بهتر و اصلاح برخی موارد منتشر شد. این فایل با حجم ۲/۱ مگابایت از هم اکنون قابل دریافت است. لطفا ویرایش جدید را برای انتشار و اطلاع‌رسانی استفاده نمایید. گفتنی است کاهش ۶ صفحه‌ای جزوه تنها به دلیل صفحه آرایی مجدد است و محتوای آن تغییری نسبت به قبل نکرده است.

«احمدی‌نژاد بدون روتوش» از زمان انتشار تا کنون چندین هزار بار تنها از سایت «بدون روتوش» دانلود شده است. علاوه بر این از لینک‌های دیگر موجود در اینترنت نیز جزوه بارها دریافت شده است.

پست‌های اعلام انتشار جزوه در صفحه‌ی ‌گوگل‌پلاس حدود صد بار بازنشر داده شد و به اطلاع افراد زیادی رسید. این پست‌ها جزو مطالب داغ گوگل پلاس به نمایش عمومی در آمد.

ما از سوی مخاطبین بازخوردهای زیاد و دل‌گرم کننده‌ای دریافت کردیم. از تشکر و انتقاد. منتقدین منصف را گرامی می‌داریم و از تمامی افرادی که با ارسال ایمیل، نظرات سایت‌ها، نظرات صفحه‌ی گوگل پلاس و … از این فعالیت قدردانی و ابراز محبت کردند، صمیمانه تشکر می‌کنیم.

به زودی امکانات جدید سایت و مطالب بیشتر ارائه خواهد شد و در این مسیر از یاری و کمک مخاطبین گرامی بی‌نیاز نیستیم.

ویژه‌ها
رادیو